wtorek, 1 kwietnia 2014

Z miłości do czekolady...Konkurs!

"Biała, czarna, deserowa, gorzka, z nadzieniem czy z orzechami – przy takim wyborze, któż z nas mógłby nie być miłośnikiem czekolady?"
    Kochani w najbliższy piątek bierzemy udział w warsztatach Akademii Smaku Siemens „Desery i czekolada: Potęga słodyczy”. Ekspertem spotkania będzie Krzysztof Kopciński – szef cukierni w restauracji ‘Sowa & Przyjaciele’. 
Mamy dla Was niespodziankę! Do wygrania zaproszenie na udział w warsztatach w Warszawie w dniu 4.04.2014 
Wystarczy napisać w komentarzach, dlaczego właśnie Ty powinieneś wziąć udział w czekoladowych warsztatach? ;) Wśród najciekawszych odpowiedzi wyłonimy zwycięzce!
Wyniki w czwartek 3.04.2014 o godz. 11.00 

8 komentarzy:

 1. Bo jestem Czeko Lady polskiej blogosfery ;) i kocham czekoladę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. W moich żyłach płynie czekolada ;) a tak na serio- chciałabym poznać nieznane mi jeszcze oblicza czekolady!

  OdpowiedzUsuń
 3. w moich żyłach płynie gorąca czekolada ;) a tak na serio- chciałabym poznać inne, nieznane mi dotąd oblicze czekolady :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlaczego ja? Bo wierzę, że nigdy nie należy wątpić w moc niewinnych marzeń, a zawsze wyobrażałam się w roli Vianne Rocher, która za sprawą czekolady przenosi degustujących w świat magicznych doznań smakowych. W końcu jednym z podstawowych składników czekolady jest kakao, którego historia sięga cywilizacji Majów i Azteków. Czy to nie fascynujące?
  A odmiany aromatu kakao? ...Criollo, Forastero, Trinitario ..., cóż to musi być za uczucie łączyć składniki, tworzyć niepowtarzalne smaki, pozwolić oczom i podniebieniu delektować się aksamitną, słodką masą..ach...rozmarzyłam się :-)
  Pozdrawiam
  Alicja
  alicja.julka@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekolada z chemicznego punku widzenia to pożywienie doskonałe, tak mawia jeden ze znanych światowych żywieniowców. Zgadzam się z nim...Udział w warsztatach pozwoli mi zgłębić tajniki czekolady i mam nadzieję lepiej wykonywać z niej czekoladki własnej roboty, musy czekoladowe - moje ulubione oraz inne pyszności którymi potem będę częstować przyjaciół. Oni uwielbiają czekoladę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy zostanie ogłoszony zwycięzca, bo nie wiem czy brać udział w konkursie.
  O urlop muszę prosić z wyprzedzeniem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cook & Celebrate2 kwietnia 2014 10:24

  Ogłoszenie wyników jutro o godz. 11.00 ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cook & Celebrate3 kwietnia 2014 13:12

  Gratulujemy Alicja.julka@wp.pl ! Szczegóły prześlemy mailem ;)

  OdpowiedzUsuń