wtorek, 14 stycznia 2014

Spacer po blogach / Dorota Wróblewska o Cook & Celebrate

Spacer po blogach z D.W -Cook&Celebrate

"Wtedy kiedy "wszyscy" gaszą światło, mam czas zrobić spacer po blogach. Wchodzę, wychodzę lub zostaję. W sieci jest wiele ciekawych miejsc, osobowości, wspaniałych zdjęć i inspirujących wpisów. Zatrzymuję się, lub idę dalej śladem Waszych adresów. I tak podczas wakacji, znalazłam inspirujące miejsce. Nie mogłam się oprzeć, pięknym ilustracjom, ciekawym wpisom i pasji, którą czuję przez monitor. Autorki bloga zachwyciły mnie swoją starannością i estetyką. Stworzyły miejsce w którym mam ochotę napić się kawy, zjeść ciastka, posłuchać dobrej muzyki i zostać na dłużej. Piękne kolory i artystyczny porządek. To lubię :)
Blog prowadzony przez Annę i Aleksandrę Kopcza jest jak polana maków, która inspiruje artystę do zrobienia zdjęcia. Jutro mam zamiar upiec kruche ciasteczka z konikowym kajmakiem, a po swoim powrocie do Polski w starych prowansalskich donicach, posadzę zioła.
AUTORKI BLOGA O SOBIE
"Jesteśmy siostrami. Nasz blog powstał w naturalnej konsekwencji doświadczeń i wiedzy, którymi przesiąknęłyśmy w rodzinnym domu. Cook&Celebrate jest o tym, co pyszne, piękne, o małych przyjemnościach, które dają nam wiele szczęścia.
Ania i Aleksandra"
To widać  :)
Polecam miejsce, które będę odwiedzać!  "  Dorota Wróblewska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz