piątek, 21 czerwca 2013

KRYSTOF by Krzysztof Stróżyna /Kolekcja SIGNATURE  Krzysztof Stróżyna. Wyjątkowy projektant. Jeszcze kilka lat temu nikt w Polsce o nim nie słyszał ...Wtedy właśnie poznałyśmy Panią Marię, jego mamę. Opowiadała nam o synu, który studiował w renomowanej
 Central Saint Martins College Of Art And Design w Londynie. Mówiła o wielkiej pasji, absolutnym 
zaangażowaniu i ciężkiej pracy. Wszystko to gołym okiem widać w kolekcjach tworzonych przez 
KrzysztofaJuż wtedy za granicą był bardzo doceniany. Nas zachwyciła przede wszystkim forma, 
precyzja, jego kreacje "żyją".  Modowe konstrukcje. Mamy wrażenie, że projekty mają wiele 
wspólnego z architekturą. Fasony są proste, idealnie dopasowane do sylwetki. Precyzyjne cięcia, 
wstawki, tworzą z kreacji absolutne dzieło sztuki.   Na wczorajszym spotkaniu zaprezentował kolekcję SIGNATURE 4 sukienki, które mają na stałe zagościć w jego kolekcjach, sezonowo będą zmieniane wyłącznie kolory. Są to jego kultowe " must have". Projektant jest z nich szczególnie dumny, gdyż dopracowanie tych modeli w najdrobniejszym szczególe, trwało parę lat!  
  Krzysztof osobiście nadzoruje każdy etap pracy nad kolekcja, szczególną uwagę zwraca na detal i jakość materiałów.Nowa kolekcja obfituje w żywe kolory pomarańczy, fiołka, lilii, beżu. 

Jak czytamy na oficjalnej stronie krystofstrozyna.com  projektant " W 2007 ROKU WYGRAŁ  NAGRODĘ HARRODS DESIGN AWARD, DZIĘKI KTÓREJ JEGO KOLEKCJĘ DYPLOMOWĄ MOŻNA BYŁO ZAMÓWIĆ W DOMU TOWAROWYM HARRODS. PRZEZ 4 SEZONY OTRZYMYWAŁ NAGRODĘ PRZYZNAWANĄ PRZEZ BRITISH FASHION COUNCIL – NEW GENERATION AWARD KTÓREJ LAUREATAMI BYLI: ALEXANDER MCQUEEN, MATTHEW WILLIAMSON, GILES, JULIEN MACDONALD, MARIOS SCHWAB. W 2011 ROKU OTRZYMAŁ NAGRODĘ MAGAZYNU TWÓJ STYL DLA NAJLEPSZEGO PROJEKTANTA – DOSKONAŁOŚĆ MODY. OD 2012 MARKA FUNKCJONUJE POD NAZWĄ KRYSTOF.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz